1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Kutlamaları Maltepe'de Yapıldı
![1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Kutlamaları Maltepe'de Yapıldı](https://icerik.maden.org.tr/uploads/contents/2023-23-6-15-49-44-556174.jpeg)
1 Mayıs 2023, İstanbul'da DİSK, KESK; TMMOB, TTB ve TDB, siyasi partiler, devrimci örgütlerin katılımı ile Maltepe Meydanı'nda yapılan miting ile kutlandı. Mitinge on binlerce kişi katıldı. Maden mühendisler olarak emeğin bayramı 1 Mayıs işçi bayramı’na TMMOB korteji ile katıldık. Emeğimiz, haklarımız ve özgürlüğümüz için dayanışmaya ve mücadeleye devam ediyoruz.
Daha özgür, daha adil ve daha eşitlikçi bir dünya dileklerimizle tüm emekçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutluyoruz.
Yaşasın 1 Mayıs
Okunma Sayısı: 418
Yayın Tarihi:
02.05.2023
Fotoğraf Galerisi