1 MAYIS` TA ALANLARDAYDIK
![1 MAYIS` TA ALANLARDAYDIK](https://icerik.maden.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/17833_12_34_24.jpg)
TMMOB Maden Mühendisleri Odası olarak, merkez ve şubelerimizle, bölge, il-ilçe temsilcilerimizle, tüm yönetici ve üyelerimizle, bu 1 Mayıs`ta da, insanın insana, devletin yurttaşlarına saygı gösterdiği, demokrasinin, barışın, özgürlük ve eşitliğin sağlandığı mutlu ve huzurlu bir ülke talebi ile TMMOB çatısı altında alanlardaydık.
Okunma Sayısı: 393
Yayın Tarihi:
02.05.2019
Fotoğraf Galerisi