19 Eylül TMMOB Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Dayanışma Günü Edirne`de İKK öncülüğünde kutlandı.
![19 Eylül TMMOB Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Dayanışma Günü Edirne`de İKK öncülüğünde kutlandı.](https://icerik.maden.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/7187_15_42_42.jpg)
19 Eylül TMMOB Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Dayanışma Günü Edirne‘de İKK öncülüğünde kutlandı. TMMOB üyeleri ve destekleyen kuruluşlar Edirne-PTT önünde saat 12.30 da toplandı ve basın açıklaması yaptılar. Etkinlik kapsamında Edirne İKK ve Baro arasında futbol karşılaşması yapıldı.
Okunma Sayısı: 859
Yayın Tarihi:
20.09.2012
Fotoğraf Galerisi