3 Mart İş Cinayetlerine Karşı Mücadele Günü İstanbul Etkinliği
![3 Mart İş Cinayetlerine Karşı Mücadele Günü İstanbul Etkinliği](https://icerik.maden.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/13040_07_59_35.jpg)
Oda Başkanımız Ayhan Yüksel, 3 Mart İş Cinayetlerine Karşı Mücadele Günü nedeniyle, TMMOB İstanbul İl Koordinasyon Kurulunca programlanan ve 3 Mart 2016 Perşembe günü saat 18.00‘de Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesinde, İstanbul Şubemiz yürütücülüğünde düzenlenecek olan etkinliğe konuşmacı olarak katılacaktır.
Okunma Sayısı: 384
Yayın Tarihi:
03.03.2016
Fotoğraf Galerisi