47. DÖNEM YÖNETİM KURULUMUZ GÖREV DAĞILIMI YAPTI
![47. DÖNEM YÖNETİM KURULUMUZ GÖREV DAĞILIMI YAPTI](https://icerik.maden.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/19384_15_39_34.jpg)
Odamız 47. Olağan Genel Kurulunu tamamlayarak yeni dönem Yönetim, Denetleme ve Onur kurulu üyelerini, üst birliğimiz TMMOB adaylarını ve üst kurul delegelerini belirledi. Yeni seçilen Yönetim Kurulumuz 6 Mart 2020 Cuma günü Oda merkezinde toplanarak görev dağılımını gerçekleştirdi. Buna göre;
Başkan : Ayhan YÜKSEL
II. Başkan : Banu KEKEÇ
Yazman : M. Erşat AKYAZILI
Sayman : Veyis SIR
Üye : Talat KARATAŞ
Üye : Ümit KILIÇ
Üye : C. Kutay ERBAYAT
46. Dönemde emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, “Birlikte üretip birlikte yönetmek” üzere başarılarla dolu yeni bir çalışma dönemi diliyoruz.
Okunma Sayısı: 564
Yayın Tarihi:
09.03.2020
Fotoğraf Galerisi