6. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI
![6. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI](https://icerik.maden.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/5701_10_49_57.jpg)
42. Dönem 6. Danışma Kurulu toplantısı aşağıdaki gündemle, Odamız lokalinde toplanmıştır. Danışma Kurulu üyelerinin katıldığı toplantıda, gündemdeki konular değerlendirilmiş ve yapılması gerekenlerle ilgili görüş ve öneriler alınmıştır.
Gündem:
•1) 42. Dönem Çalışma Programı Uygulamasının Değerlendirilmesi,
•2) 43. Dönem Genel Kurul Sürecine Yönelik Görüş ve Öneriler
Okunma Sayısı: 906
Yayın Tarihi:
26.12.2011
Fotoğraf Galerisi