8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNDE KADIN ÜYELERİMİZ İŞYERLERİNDE ZİYARET EDİLDİ
![8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNDE KADIN ÜYELERİMİZ İŞYERLERİNDE ZİYARET EDİLDİ](https://icerik.maden.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/15787_13_50_20.jpg)
Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Ayhan Yüksel, Genel Sekreterimiz Erşat Akyazılı, Sayman Üyemiz Veyis Sır, Yönetim Kurulu Üyemiz Öznur Akça ve TMMOB Temsilcimizden oluşan Oda Heyetimiz; MTA Temsilcilerimiz Selim Altun ve Nadir Avşaroğlu, TKİ Temsilcimiz Coşkun Doğanay ve Oda Denetleme Kurulu Üyemiz-ETİ Maden Temsilcimiz Alper Entok ile birlikte MTA, TKİ, MİGEM ve ETİ MADEN` de çalışan kadın üyelerimizi işyerlerinde ziyaret ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü` nü kutladılar.
Okunma Sayısı: 400
Yayın Tarihi:
09.03.2018