BAHAR GECESİ GALA YEMEĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ (3-4. MAYIS 2008)
![BAHAR GECESİ GALA YEMEĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ (3-4. MAYIS 2008)](https://icerik.maden.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/1028_14_16_28.jpg)
ŞUBEMİZ TARAFINDAN UZUN YILLARDIR GERÇEKLEŞTİRİLMEK İSTENEN BAHAR GECESİ VE GALA YEMEĞİ 3-4 MAYIS 2008 TARİHLERİNDE DİDİM-CLUB TARHAN TATİL KÖYÜNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.GECE VE GALA YEMEĞİNE EGE BÖLGESİNDEKİ ÜYELERİMİZ KATILMIŞTIR.BU TÜR SOSYAL ETKİNLİKLERİN SÜRDÜRÜLMESİ DİLEKLERİYLE GECE SONA ERMİŞTİR.
Okunma Sayısı: 1665
Yayın Tarihi:
26.04.2008
Fotoğraf Galerisi