BİLECİK/SÖĞÜT` DE TEHLİKELİ VE ÇOK TEHLİKELİ İŞLERDE SONDAJCILIK EĞİTİM PROGRAMI DÜZENLENMİŞTİR.
![BİLECİK/SÖĞÜT` DE TEHLİKELİ VE ÇOK TEHLİKELİ İŞLERDE SONDAJCILIK EĞİTİM PROGRAMI DÜZENLENMİŞTİR.](https://icerik.maden.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/14951_10_40_15.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ile TMMOB Maden Mühendisleri Odası arasında 07.02.2017 tarihinde "MESLEKİ EĞİTİM" vermek üzere imzalanmış olan protokol çerçevesince; Söğüt/Bilecik`te bulunan özel bir maden işletmesinde çalışan işçilere "Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Sondajcılık" konusunda mesleki eğitim programı düzenlenmiştir.
Söğüt Halk Eğitim Merkezinde 10-14 Temmuz 2017 tarihleri arasında düzenlemiş olduğumuz, 38 maden çalışanının katılmış olduğu eğitim programı sonunda bir sınav yapılmış ve katılımcılara eğitim sertifikaları verilmiştir.
Okunma Sayısı: 407
Yayın Tarihi:
14.07.2017
Fotoğraf Galerisi