DEÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİ İLE PİKNİK YAPILDI (09.04.2010)
![DEÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİ İLE PİKNİK YAPILDI (09.04.2010)](https://icerik.maden.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/3195_19_08_32.jpg)
09 Nisan 2010 tarihinde DEÜ Mühendislik Fakültesi Maden Mühendisliği Bölümü öğrencileri ve öğretim üyeleri ile Buca Gölet‘te piknik gerçekleştirilmiştir. Piknikte öğrencilerle ve öğretim üyeleri ile dayanışma sağlanmıştır. Geleneksel hale gelen Oda - Üniversite işbirliği ile yapılan piknik öğrencilerin yoğun katılımıyla gerçekleşmiştir.
Okunma Sayısı: 1468
Yayın Tarihi:
12.04.2010
Fotoğraf Galerisi