DİYARBAKIR‘DA NETCADKAMPÜS 2 VE 3 BOYUTLU MADENCİLİK UYGULAMALARI SERTİFİKA EĞİTİMİ PROGRAMI DÜZENLENDİ
![DİYARBAKIR‘DA NETCADKAMPÜS 2 VE 3 BOYUTLU MADENCİLİK UYGULAMALARI SERTİFİKA EĞİTİMİ PROGRAMI DÜZENLENDİ](https://icerik.maden.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/6149_15_25_51.jpg)
Diyarbakır‘da 16 -18 Mart 2012 tarihleri arasında Netcadkampüs 2 ve 3 Boyutlu Madencilik Uygulamaları Sertifika Eğitimi Programı düzenlendi. Eğitim Programına 14 meslektaşımız katılmış olup sertifika almaya hak kazanmışlardır.
TMMOB Maden Mühendisleri Odası
Diyarbakır Şubesi
Yönetim Kurulu
Okunma Sayısı: 1001
Yayın Tarihi:
19.03.2012