ESKİŞEHİR İL TEMSİLCİLİĞİMİZLE 45. DÖNEM ÇALIŞMA PROGRAMI DEĞERLENDİRİLDİ
![ESKİŞEHİR İL TEMSİLCİLİĞİMİZLE 45. DÖNEM ÇALIŞMA PROGRAMI DEĞERLENDİRİLDİ](https://icerik.maden.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/13680_21_10_28.jpg)
Oda Başkanımız Ayhan Yüksel, II. Başkanımız Emre Demir, Genel Sekreterimiz Necmi Ergin ve Yönetim Kurulu üyemiz Servet Gürer` den oluşan heyet 21 Eylül 2016 tarihinde Eskişehir` de İl Temsilciliği ile Odamız 45. Dönem Çalışma Programı gereği yapılacak çalışmalara ilişkin toplantı düzenlendi.
Aynı gün yine Kütahya İl Temsilciliği tarafından yapılacak 8. Uluslararası Kırmataş Sempozyumu çalışmaları için Eskişehir` de Kütahya İl Temsilcimiz ve Kongre Yürütme Kurulu ile ayrı bir toplantı düzenlenmiştir.
Okunma Sayısı: 389
Yayın Tarihi:
22.09.2016
Fotoğraf Galerisi