İŞ, EKMEK MÜCADELESİ VEREN MADEN VE ENERJİ İŞÇİLERİYLE DAYANIŞMAYA ...
![İŞ, EKMEK MÜCADELESİ VEREN MADEN VE ENERJİ İŞÇİLERİYLE DAYANIŞMAYA ...](https://icerik.maden.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/9236_15_37_34.jpg)
Dünya Madenciler Günü etkinlikleri kapsamında, 04 Aralık 2013 Çarşamba günü saat 12:00 de ekmeğini ve işini savunan, özelleştirmeye karşı 3 aydır direnişte olan maden ve enerji işçilerine destek olmak için Muğla-Yatağan Termik Santralı karşısındaki direniş çadırında olacağız.
YÖNETİM KURULU
Okunma Sayısı: 762
Yayın Tarihi:
02.12.2013