İstanbul Genç Madenci "Staj Deneyimlerimizi Paylaşıyoruz" Etkinliği Gerçekleştirildi
![İstanbul Genç Madenci](https://icerik.maden.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/18365_10_33_50.jpg)
İstanbul Genç Madenci
"Staj Deneyimlerimizi Paylaşıyoruz"
Etkinliği Gerçekleştirildi
İstanbul Genç Madenci Teknik Seminerler kapsamında "Staj Deneyimlerimizi Paylaşıyoruz" etkinliği yapıldı. Etkinliğe, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa ve İTÜ‘den Maden-Cevher Hazırlama Mühendisliği Bölümleri öğrencileri ile Şube Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.
5 Ekim 2019 Cumartesi saat 15.00de Şube Merkezimizde yapılan etkinlikte, öğrencilerin staj yaptıkları maden işletmelerinin teknik özellikleri ve staj süresince yaşadıkları olumlu-olumsuz deneyimler paylaşıldı.
Etkinliğe katılan öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.
İstanbul Genç Madenci
Okunma Sayısı: 397
Yayın Tarihi:
07.10.2019
Fotoğraf Galerisi