İzmir’ de Netcadkampüs 2 ve 3 Boyutlu Madencilik Uygulamaları Sertifika Eğitimi Programı Başladı.
![İzmir’ de Netcadkampüs 2 ve 3 Boyutlu Madencilik Uygulamaları Sertifika Eğitimi Programı Başladı.](https://icerik.maden.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/2770_12_04_13.jpg)
12 -14 Ocak 2010 tarihleri arasında İzmir‘ de Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi İnşaat Mühendisleri Odası Bilgisayar laboratuarında düzenlenen Netcadkampüs 2 Ve 3 Boyutlu Madencilik Uygulamaları Sertifika Eğitimi Programı, İzmir Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Yıldız‘ın açılış konuşmasından sonra başlamıştır.
Okunma Sayısı: 1317
Yayın Tarihi:
12.01.2010
Fotoğraf Galerisi