KASTAMONU-KÜRE’DE MESLEKTAŞLARIMIZLA TOPLANTI YAPILDI.
![KASTAMONU-KÜRE’DE MESLEKTAŞLARIMIZLA TOPLANTI YAPILDI.](https://icerik.maden.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/7051_11_23_45.jpg)
Kastamonu-Küre‘de bulunan Eti Bakır AŞ.‘de çalışan meslektaşlarımızla 29 Ağustos 2012 tarihinde toplantı yapılmıştır. Toplantıya Oda Başkanımız Mehmet TORUN katılmıştır. Toplantıda mesleki sorunlar tartışılmış ve Oda-üye ilişkileri değerlendirilmiştir. Yapılan değerlendirmede, bilimsel etkinliklerin ve meslek içi eğitimlerin duyurularının daha fazla yapılması talep edilerek, ilişkilerin daha güçlendirilmesi istenmiştir.
Toplantıya katılan meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.
Okunma Sayısı: 1714
Yayın Tarihi:
03.09.2012