"Kaza mı Cinayet mi?" Paneli yapıldı.
![](https://icerik.maden.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/11165_12_05_02.jpg)
Halkın Mühendis ve Mimarlarının düzenlediği "Kaza mı Cinayet mi?" konulu panele İstanbul Şube Yönetim Kurulu Yazman Üyemiz Hürriyet Demirhan konuşmacı olarak katıldı. İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa yerleşkesinde 3 Aralık 2014 Çarşamba günü saat 17.30 da yapılan panele Çağdaş Hukukçular Derneği Başkanı Selçuk Kozağaçlı, Somalı Maden İşçileri ve Halkın Mühendis ve Mimarlarından bir konuşmacı katıldı.
Okunma Sayısı: 171
Yayın Tarihi:
03.12.2014
Fotoğraf Galerisi