TMMOB Maden Mühendisleri Odası

MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBESİ VIII OLAĞAN GENEL KURULU DÜZENLENDİ. (26.01.2008)

TMMOB MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBESİ
VIII. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Şube Genel Kurulu çoğunluk gerektirmeksizin 26.01.2008 tarihinde Bornova/ İZMİR‘de DEÜ Mühendislik Fakültesi Yemekhanesinde, seçimler ise 27.01.2008 tarihinde Şube binasında gerçekleştirilmiştir.

 

 

 

 


26.01.2008 tarihinde Genel Kurul birinci gününe 70 kişi katılım sağlamıştır.
Divan Kurulu E.Sinan ARSLAN, Alpaslan ERTÜRK, Mehmet Ali DEMİRÖREN ve Perihan IŞIK‘tan oluşmuştur. Şube Başkanı Aykut AKDEMİR yaptığı konuşmada; ülkemizin içinde bulunduğu siyasi ve kritik günlerde Odanın üzerine düşen görevi yapacağını belirtti. Açılış konuşmalarında DEÜ Mühendislik Fakültesi Maden Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr.Ercüment YALÇIN ve öğretim görevlisi Doç.Dr.Gürcan KONAK söz almışlardır.
Çalışma raporunun yazman üye  Zeynep Sibel DAŞ tarafından okunmasından sonra, TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet SOĞANCI, Oda Başkanı Mehmet TORUN ve gelen diğer mesajlar okunmuştur.

Çalışma raporu ve gelecek dönemlerle ilgili konularda; Celal Çetin DEMİREL, Muhammet YILDIZ, Hürriyet DEMİRHAN, Dilek ve önerilerde ise Prof.Dr. Ali AKAR söz almışlardır. 27.01.2008 tarihinde 86 kişinin katılımıyla yapılan seçimler sonucunda yönetime seçilen Yönetim Kurulu Üyeleri ilk toplantıyı 30.01.2008 tarihinde yapmış ve görev dağılımı aşağıdaki gibi oluşmuştur.

Başkan  : Muhammet YILDIZ
2. Başkan : Aykut AKDEMİR
Yazman Üye : Zeynep Sibel DAŞ
Sayman Üye : Gül (GÜLER) AKAR
Üye  : Cemil SEÇKİN
Üye  : Doğan KARAKUŞ
Üye  : Ceren ŞAHİN

 

 

Okunma Sayısı: 2134
Yayın Tarihi: 26.01.2008