MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİ İLE MESLEK SÖYLEŞİLERİNİN 3. SÜ GEÇEKLEŞTİRİLDİ (22.03.2010)
![MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİ İLE MESLEK SÖYLEŞİLERİNİN 3. SÜ GEÇEKLEŞTİRİLDİ (22.03.2010)](https://icerik.maden.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/3076_18_59_28.jpg)
DEÜ Müh Fakültesi Maden Mühendisliği Bölümü 4. sınıf öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen meslek söyleşilerinin 3.sü Yönetim Kurulu 2. Başkanı Aykut AKDEMİR tarafından gerçekleştirlmiştir. Delme Patlatma konusunda yapılan söyleşide; mezuniyet sonrası, uygulamada karşılaşılabilecek sorunlar ve pratikte çözüm önerilerinin aktarılmasından sonra meslek yaşamından kesitler sunulmuş ve öğrencilerin sorunları cevaplandırılmıştır.
Okunma Sayısı: 879
Yayın Tarihi:
29.03.2010