Madencilik Sektörü Çalışanlarına Mesleki Eğitim Verildi.
![Madencilik Sektörü Çalışanlarına Mesleki Eğitim Verildi.](https://icerik.maden.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/6843_11_06_09.jpg)
Odamızca 4857 sayılı İş Kanununun 85. maddesine istinaden Milli Eğitim Bakanlığı ile yapılan protokol çerçevesinde düzenlenen Mesleki Eğitimlere, 04-06 Haziran 2012 tarihleri arasında Çelikler A.Ş.‘ye ait Çorum-Alpagut-Dodurga‘da bulunan Kömür Ocakları açık ve yeraltı işletmesinde çalışan personele verilen eğitimle devam edilmiştir.
Eğitimlerimize devam edilecektir.
Okunma Sayısı: 868
Yayın Tarihi:
13.06.2012
Fotoğraf Galerisi