Madencilik Sektörü Çalışanlarına Yönelik Mesleki Eğitimlere Devam Ediliyor.
![Madencilik Sektörü Çalışanlarına Yönelik Mesleki Eğitimlere Devam Ediliyor.](https://icerik.maden.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/6604_13_21_57.jpg)
Odamızca 4857 sayılı İş Kanununun 85. maddesine istinaden Milli Eğitim Bakanlığı ile yapılan protokol çerçevesinde düzenlenen Mesleki Eğitimlere, 9- 13 Nisan 2012 tarihleri arasında Özdoğu İnşaat ve Madencilik A.Ş.‘ nin Balıkesir- Havran‘daki Bakır- Molibden tesislerinde çalışan personeline verilen eğitimle devam edilmiştir. Eğitimde, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği ve meslek tanıtımı konuları işlenmiştir. Eğitimlerimize devam edilecektir.
Okunma Sayısı: 1124
Yayın Tarihi:
15.04.2012
Fotoğraf Galerisi