Meslek Söyleşileri 2012 Sona Erdi.(29.03.2012)
![Meslek Söyleşileri 2012 Sona Erdi.(29.03.2012)](https://icerik.maden.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/6311_22_11_09.jpg)
Şubemiz tarafından her DEÜ Son Sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen Meslek Söyleşilerinin sonuncusu Üyemız Barbaros KARGI`nın anlatımı ile sona erdi. Yapılan sunumda Mermer üretimi ve İş Güvenliği konularına değinilmiştir. Sunumun sonunda öğrencilerin konu ile ilgili sorunları cevaplanmıştır.
Okunma Sayısı: 577
Yayın Tarihi:
29.03.2012
Fotoğraf Galerisi