MTA GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARET EDİLDİ
![MTA GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARET EDİLDİ](https://icerik.maden.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/15647_13_03_50.jpg)
Vekaleten görevi sürdürdüğü MTA Genel Müdürlüğü` ne asaleten atanan Cengiz Erdem Odamız Heyetince makamında ziyaret edildi.
Oda Başkanımız Ayhan Yüksel, Yönetim Kurulu Üyemiz Veyis Sır, TMMOB Yönetim Kurulu Üyelerimiz Niyazi Karadeniz ve Selim Altun` dan oluşan heyet meslek alanımızın sorunları ve üyelerimizin istihdamları konularında fikir alışverişinde bulundular.
Okunma Sayısı: 459
Yayın Tarihi:
25.01.2018