MÜCADELE SÜRÜYOR, TMMOB YOLA DEVAM EDİYOR. SUSMADIK, SUSTURAMAZSINIZ…
![MÜCADELE SÜRÜYOR, TMMOB YOLA DEVAM EDİYOR. SUSMADIK, SUSTURAMAZSINIZ…](https://icerik.maden.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/11646_12_58_36.jpg)
MÜCADELE SÜRÜYOR, TMMOB YOLA DEVAM EDİYOR. SUSMADIK, SUSTURAMAZSINIZ…
Örgütümüz 12.02.2015 Perşembe günü İstanbul`un dört bir yanında tek yürek oldu. Odamız üyeleri Mecidiyeköy`de karşılayıcı oldu ve Kadıköy`e dek yer yer yeni katılımlarla korteje eşlik etti. Bakırköy, Mecidiyeköy, Osmanbey, Taksim , Galatasaray, Kartal, Karaköy, Kadıköy sloganlarla şenlendi. Bildiriler sokaklarda, metroda, vapurda her yerde ülkemizin duyarlı insanları ile buluştu. Kadıköy`de meşalelerle, coşkuyla Kocaeli`ne gidecek arkadaşlarımızı uğurladık.
Bu gece (13 Şubat) Mecidiyeköy ve Kadıköy`den hareketle Ankara`ya gidiyoruz.
14 Şubat`ta Ankara`da buluşup baskılara karşı sözümüzü söyleyeceğiz.
TMMOB ülkemizin, teknoloji ve bilimi gören gözüdür.
Okunma Sayısı: 157
Yayın Tarihi:
13.02.2015
Fotoğraf Galerisi