TMMOB Maden Mühendisleri Odası

MUĞLA VE AYDIN İLLERİNDE ÜYE TOPLANTISI (28 ŞUBAT 2008)

MUĞLA VE AYDIN İLLERİNDE ÜYE TOPLANTISI (28 ŞUBAT 2008)

            28 ŞUBAT 2008 MUĞLA VE AYDIN İLLERİNDE ÜYE TOPLANTISI

Şubemizin örgütlenme çalışmaları çerçevesinde 28 Şubat 2008 tarihinde Şube  Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Yıldız, Şube Yönetim Kurulu 2. Başklan Aykut Akdemir ve Yönetim Kurulu Üyesi Cemil Seçkin‘in katılımıyla Muğla Aydın yöresindeki Maden Mühendisleri ile üye toplantısı gerçekleştirilmiştir.

            Toplantıların ana amacı geçmiş dönemlerin de değerlendirilmesi, yeni dönemde yapılacak çalışmalar , üye sorunları ve her iki ilde il temsilcisi, temsilci yardımcıları ve işyeri temsilcilikleri ile ilgili görüşlerin alınması olmuştur.

            Muğla ili toplantısı 13:00-15:00 saatleri arasında Muğla-Yatağan TKİ-GELİ Müessese Müdürlüğü Eğitim salonunda 35 üyem,z,n katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Toplantıya kamu ağırlıklı üyeler katılmış kamu kurumlarındaki liyakata bakılmadan yapılan siyasi atamalar iş güvenliği sendika çalışmaları ve üyelerin etkinliklerde katılımcı hale getirilmesi için yapılması gerekenler gündeme gelmiştir.

            Aydın ili toplantısı 17:00-19:00 saatleri arasında Aydın Sanayi Odası toplantı salonunda 25 üyemizin katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Toplantıya özel sektörde çalışanlar ve serbest çalışan üyelerimiz katılmıştır. Toplantıda teknik nezaretçinin sorunları, özellikle ücretlerin bir fona yatırılması, üyelerimize meslek içi eğitim verilmesi konuları gündeme gelmiştir.

Okunma Sayısı: 1112
Yayın Tarihi: 28.02.2008
Fotoğraf Galerisi