TEŞEKKÜR !
![TEŞEKKÜR !](https://icerik.maden.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/3455_19_10_21.jpg)
İzmir Şube başkanlarımızdan Uygur URCUN‘un 24.05.2010 tarihinde vefatı nedeniyle, cenazeye bizzat katılarak, mesajla, çelenk göndererek acımızı paylaşan Merkez ve Şube Yönetim Kurullarına İl temsilcilerine , tüm Üyelerimize, kardeş Oda Yönetim kurullarına ve üyelerine, madencilik camiasına teşekkür ediyoruz.
Hepimizin başı sağolsun.
SENİ UNUTMAYACAĞIZ........
TMMOB MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI
İZMİR ŞUBESİ YÖNETİM KURULU
Okunma Sayısı: 1339
Yayın Tarihi:
01.06.2010
Fotoğraf Galerisi