TMMOB MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI 46. DÖNEM OLAĞAN GENEL KURULU TAMAMLANDI.
![TMMOB MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI 46. DÖNEM OLAĞAN GENEL KURULU TAMAMLANDI.](https://icerik.maden.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/15778_17_56_27.jpg)
Meslek alanlarımızdan hareketle tüm yeraltı ve yerüstü zenginliklerimizin, kültürel varlıklarımızın, insan kaynaklarımızın rant ve çıkar çevreleri için değil ülke ve halk yararına değerlendirilmesi için verdiğimiz mücadelelerin ışığında; 3 Mart 2018 tarihinde başlayan Odamızın 46. Dönem Olağan Genel Kurulu, 4 Mart 2018 Pazar günü Oda Merkezimizde yapılan seçimlerle sona ermiştir.
Üst Birliğimiz TMMOB` nin ve bağlı Odaların kapatılmak istendiği bir dönemde, tarihte ayrı bir yer tutacak olan 46. Dönem Olağan Genel Kurulumuzda; demokrasinin yok edilemeyeceğini ve her zaman halkımızın hizmetinde olan Maden Mühendislerinin susturulamayacağını, teslim alınamayacağını birlikteliğimizle göstermiş olduk.
Çağdaş Maden Mühendisleri Grubu olarak, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.