Toplumcu Mühendislik ve Mühendislik Etiği başlıklı panel gerçekleştirildi.
![Toplumcu Mühendislik ve Mühendislik Etiği başlıklı panel gerçekleştirildi.](https://icerik.maden.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/7840_15_06_04.jpg)
Çukurova Üniversitesi Fen Bilimleri Kulübü tarafından 27 Aralık 2012 Perşembe günü Adana Çukurova Üniversitesi Mühendislik - Mimarlık Fakültesi Konferans Salonu ‘nda Odamız Yönetim Kurulu Üyesi Cemalettin SAĞTEKİN ve TMMOB 36.-37. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Güvenç ‘in konuşmacı olarak katıldıkları "Toplumcu Mühendislik ve Mühendislik Etiği" başlıklı panel düzenlenmiştir.
Okunma Sayısı: 1203
Yayın Tarihi:
28.12.2012
Fotoğraf Galerisi