Tutsak kadınlara 8 Mart kartları gönderildi
![Tutsak kadınlara 8 Mart kartları gönderildi](https://icerik.maden.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/8037_10_37_59.jpg)
26 Şubat 2013 Salı günü saat 12.00de Kadıköy Postanesi önünde toplanan TMMOB, TTB, Kesk, Disk ve SGBP Kadın Koordinasyonundan kadınlar cezaevlerindeki tutsak kadınlara rengarenk 8 Mart kartları gönderdiler. 8 Mart öncesi kadın tutsaklarla dayanışmayı güçlendirmek amacıyla yapılan eyleme Şube başkanımız Nedret Durukan da katıldı. Etkinlik basın duyurusunun okunmasıyla sona erdi.
Haberin detayı için:
http://www.haberlink.com/haber.php?query=83620
Okunma Sayısı: 670
Yayın Tarihi:
01.03.2013