Zonguldak’ ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 103. yılı ve Uzunmehmet’i Anma günü etkinliği kapsamında; Uzun Mehmet Anıtında düzenlenen törende TMMOB Maden Mühendisleri Odası Zonguldak Şubesi olarak Çelenk Sunumunu Yönetim Kurulu adına Erdoğan Kaymakçı ve
![Zonguldak’ ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 103. yılı ve Uzunmehmet’i Anma günü etkinliği kapsamında; Uzun Mehmet Anıtında düzenlenen törende TMMOB Maden Mühendisleri Odası Zonguldak Şubesi olarak Çelenk Sunumunu Yönetim Kurulu adına Erdoğan Kaymakçı ve](https://icerik.maden.org.tr/uploads/ContentFiles/2024-06-25-18-13-06-670468.jpg)
Zonguldak'ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 103. yılı ve Uzunmehmet'i Anma günü etkinliği kapsamında; Uzunmehmet Anıtında düzenlenen törenlerde TMMOB Maden Mühendisleri Odası Zonguldak Şubesi olarak Çelenk Sunumunu Yönetim Kurulu adına Erdoğan Kaymakçı ve Levent Yağcıoğlu gerçekleştirdi.
Okunma Sayısı: 134
Yayın Tarihi:
21.06.2024
Fotoğraf Galerisi